خرید پکیج 504 واژه

خرید پکیج 504 واژه
  • شامل ۲۱ جلسه تدریس ویدیویی جامع ۵۰۴ واژه
  • آموزش بیش از ۱۰۰۰ جمله متنوع برای درک کامل لغات از لحاظ معنا و کاربرد
  • حاوی آزمون، تمارین اختصاصی و مجزا برای هر بخش
  • دارای پارت های مروری و همچنین پاسخنامه جامع
  • در پایان این دوره شما به کلیه واژگان و جملات پرکاربرد _ چه آکادمیک و چه محاوره _ مسلط می شوید

معرفی​ پکیج 504 واژه اساطیرزبان

معرفی کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی

این کتاب واژگان به روز شده و هسته اصلی کلماتی را ارائه می دهد که دانش آموزان دوره راهنمایی و بالاتر باید بدانند و به کمک آن ها بتوانند به راحتی از آنها برای موفقیت تحصیلی استفاده کنند. یادگیری این کلمات و واژگان ضروری برای دانش‌آموزان و دانشجویان و همچنین دیگرانی که انگلیسی برای آنها زبان دوم است، ضروری به حساب می آید.

نویسندگان این کتاب مجموعه‌ای از درس‌های واژه‌سازی کوتاه را ارائه می‌کنند که هر درس 12 کلمه جدید را معرفی می‌کنند که در جملات نمونه و مقالات کوتاه ارائه شده‌اند. تمرین‌های پر کردن جای خالی به دانش‌آموزان کمک می‌کند پیشرفت خود را در واژه‌سازی اندازه‌گیری کنند. با آگاهی از تعاریف و مثال های واضح اما ساده، خوانندگان متوجه خواهند شد که دایره واژگان آنها به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

تکنیک های مفید برای یادگیری واژگان ضروری

جملات کتاب 504 را برررسی کنید.

برای یادگیری کلمات کتاب 504 واژه حتما از جملاتی که در این کتاب برای شما آورده شده است استفاده کنید و آن ها را بخوانید. خواندن این جملات و سعی در فهمیدن معنی جمله به شما کمک میکند واژگان جدیدی یادبگیرید، واژه های قبلی را مرور کنید و کاربرد کلمه در جمله را فرا بگیرید.

از فلش کارت استفاده کنید.

برای یادگیری کلمات همچنین میتوانید از فلش کارت استفاده کنید. فلش کارتها معمولا حاوی تصاویری مربوط به واژگان است و این باعث میشود ذهن شما به همراه تصویر مربوطه کلمه را در خود ذخیره کند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

دریافت مشاوره رایگان

برای اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و مشاهده نمونه تدریس های پکیج خوداموز رویال، عدد یک را به تلگرام زیر ارسال کنید.