بخش آموزش زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی راه های مختلفی وجود دارد اما یکی از راه‌های پرطرفدار، یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز است. شما با خرید پکیج‌ آموزش زبان انگلیسی به راحتی و با هزینه کم و همچنین بدون محدودیت زمان و مکان، مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید.

خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی

چرا پکیج آموزش زبان پرایم اساطیر مناسب شماست؟

به خاطر مشغله کاری امکان شرکت در کلاس زبان رو نداری.

دوست داری در مکان دلخواهت و در ساعت دلخواهت به آموزش زبان بپردازی.

دنبال یک پکیج آموزش زبان انگلیسی جامع و خودآموز هستی.

دوست داری در کنار کلاس زبان مطالب بیشتری رو با سرعت کمتر آموزش ببینی.

در یادگیری زبان انگلیسی مشکل کجاست؟ راه حل چیست؟

امروزه به خاطر مشغله کاری زیاد، خیلی از افراد امکان پرداختن به رشد مهارت های  فردی خودشون رو ندارند. از جمله ی این مهارت های مهم در زندگی مدرن، مهارت زبان انگلیسی است. موسسه اساطیرزبان با هدف هموار کردن مسیر یادگیری زبان انگلیسی شکل گرفته است و در این راستا به کمک تیم حرفه ای خود اقدام به تهیه پکیج آموزش زبان انگلیسی نموده است.

شما در هر سطح از یادگیری زبان انگلیسی که باشید میتوانید با خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی اساطیر زبان، به راحتی مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. در ادامه به پکیج های مختلف اساطیر می پردازیم.

پکیج پرایم اساطیر جامع است چون:

میتوانید از سطح مبتدی تا پیشرفته، با خرید محصول مورد نظر خود، یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

برنامه جامع مطالعه دریافت کنید و همچنین برای جواب سوال‌هاتون از پشتیبانی آنلاین استفاده کنید.

نیازی به کتاب و جزوه ندارید و با فعال کردن اپلیکیشن اساطیر به راحتی تمام مطالب آموزشی را همراه خود داشته باشید.

بدون محدودیت زمانی و مکانی مهارت زبان انگلیسی خودتون رو تقویت کنید.

برنامه جامع مطالعه دریافت کنید!

یکی از مزیت های کلاس زبان داشتن یک برنامه منظم مطالعه است که در حالت آموزش خودخوان ممکن است نبود همین عامل یعنی نبود یک برنامه منظم مطالعه، باعث کند پیش رفتن روند مطالعه شما شود.

موسسه اساطیر زبان با هدف آسان تر کردن مسیر یادگیری زبان انگلیسی و لذت بیشتر یادگیری، برای شما یک برنامه جامع مطالعه آموزش زبان انگلیسی تهیه کرده است و در هنگام خرید هر یک از پکیج های آموزش زبان انگلیسی در اختیار شما قرار میدهد تا در مسیر درست آموزش قرار داشته باشید و گام به گام به جلو حرکت کنید و به راحتی خود را برای شرکت در آزمون های جامع بین المللی مثل آیلتس آماده کنید.

علاوه بر این شما میتوانید از پشتیبانی آموزشی آنلاین و رایگان اساطیرزبان هم بهره مند شوید تا اگر در مسیر رسیدن به هدفتون به مشکلی برخورد کردید یا نیاز به کمک داشتید، دچار مشکل نشوید و در اولین فرصت پشتیبانی که لازم دارید را دریافت کنید.

معرفی دوره های پکیج اساطیرزبان

1- دوره 504 واژه پریمیوم

آموزش

در این دوره 504 واژه ضروری زبان انگلیسی بر مبنای کتاب 504 (504 Absolutely Essential Words) تدریس شده است.
کتاب 504 یکی از محبوب ترین کتاب های آموزش واژگان زبان انگلیسی در سطح متوسط  است که شامل  42 درس میباشد و شما در هر درس 12 واژه زبان انگلیسی آموزش میبینید. این کتاب یکی از منابع کنکور و آزمون های بین المللی مختلف است و مورد تایید صاحب نظران آموزش زبان انگلیسی می باشد.

تمرین

علاوه بر این، با خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی 504 اساطیر، برای یادگیری بهتر شما بیش از 1000 جمله انگلیسی در این دوره تدریس شده است که به شما کمک خواهد کرد معنی لغات را در ذهن خود مرور کنید و همچنین کاربرد آن ها را آموزش ببینید.

تثبیت

همچنین در پایان هر درس تمرین های مناسب به همراه پاسخنامه جامع قرار داده شده است تا شما علاوه بر تثبیت واژگان میزان یادگیری خود را مورد بررسی قراره داده و از یادگیری واژگان اطمینان کافی داشته باشید.

2- دوره زبان عمومی

دوره زبان عمومی پکیج آموزش زبان انگلیسی

2-دوره زبان عمومی پریمیوم

اگر میخواهید با خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی، یادگیری زبان را از پایه شروع کنید و تا سطح پیشرفته رشد کنید، این پکیج مناسب شماست. در این دوره ابتدا واژگان و گرامر برای سطح پایه تا متوسط تدریس میشود و سپس به آموزش گرامر از سطح متوسط تا پیشرفته پرداخته میشود. در ادامه برای تسلط بیشتر، به آموزش اصطلاحات مفید در زبان انگلیسی برای سطح متوسط و پیشرفته می پردازیم.

در پایان این بخش تسلط عمومی شما به زبان انگلیسی تقویت شده و شما گام مهمی در یادگیری زبان انگلیسی برداشته اید و همچنین شما آماده آموزش های پیشرفته تر بعدی خواهید بود.

ویژگی های دوره زبان عمومی پریمیوم

 • 20 جلسه واژگان و گرامر برای سطح پایه تا متوسط
 • 15 جلسه گرامر برای سطح متوسط تا پیشرفته
 • 20 جلسه واژگان و اصطلاحات برای سطح متوسط تا پیشرفته

3- دوره مکالمه پریمیوم

آموزش

پکیج مکالمه انگلیسی اساطیر مناسب افرادی است که هدف آن ها تقویت مهارت مکالمه است. در این دوره نیاز های روزمره شما برای مکالمه محاوره و دیالوگ های روزانه مثل معرفی خودتون، شغلتون، خانواده، خرید کردن، پیدا کردن آدرس ناشناس و به طور کلی منتقل کردن پیام های ارتباطی روزانه برطرف  خواهد شد. با اصطلاحات عامیانه و روزمزه در زبان انگلیسی آشنا خواهید شد و همچنین نحوه مکالمه آکادمیک به شما تدریس خواهد شد.

تمرین

برای یادگیری بهتر و تسلط شما با اصطلاحات عامیانه و روزمزه در زبان انگلیسی، در ادامه با پخش کلیپ های متعدد میتوانید اصطلاحات را با فیلم های مختلف آموزش ببینید و از یادگیری لذت ببرید.

در پایان این دوره مکالمه انگلیسی شما دقیق و روان خواهد شد و فیلم ها و سریال های مختلف را بهتر متوجه می شوید.

3- دوره مکالمه زبان

دوره مکالمه پکیج آموزش زبان انگلیسی

ویژگی های دوره مکالمه پریمیوم

 • 23 جلسه مکالمه و دیالوگ محاوره
 • 23 جلسه اصطلاحات عامیانه و روزمره
 • 20 جلسه مکالمه آکادمیک
 • بیش از 250 کلیپ آموزش اصطلاح با فیلم.

4- دوره آموزش IELTS

بخش IELTS پکیج رویال اساطیر

4- دوره IELTS پریمیوم

آزمون آیلتس به عنوان معیاری است که میزان تسلط و مهارت افراد به زبان انگلیسی را نشان می­‌دهد و دارای اعتبار بین المللی می باشد، از این رو در فعالیت های مختلف از جمله مهاجرت کردن و تحصیل در یک دانشگاه معتبر جهانی و… مهارت زبان انگلیسی و قبولی در آزمون آیلتس اهمیت ویژه ای دارد.

 دوره آیلتس اساطیرزبان مناسب افرادی میباشد که در مسیر آماده سازی خود برای آزمون جامع آیلتس قرار دارند. در این دوره با اهمیت آزمون آیلتس و ساختار کامل آزمون آیلتس آشنا می شوید و همچنین مهارت لازم برای موفقیت در بخش های مختلف این آزمون را کسب می کنید. آموزش رایتینگ آیلتس را دریافت می کنید و همچنین مهارت اسپکینگ به شما آموزش داده می شود، تکنیک های ریدینگ و لسنینگ تدریس خواهد شد و همچنین  لغات اختصاصی آزمون آیلتس را آموزش می بینید و علاوه بر این ها دوره تقویت لهجه و اسپیکینگ هم به شما آموزش داده می شود.

در پایان این دوره شما کاملا آماده آزمون آیلتس می باشید و تا نمره 7 و 8 ارتقا پیدا خواهید کرد.

ویژگی های دوره زبان IELTS پریمیوم

 • آموزش ساختار آیلتس و 28 جلسه رایتینگ
 • 21 جلسه آموزش مهارت اسپیکینگ
 • 9 جلسه آموزش تکنیک های ریدینگ و لسنینگ
 • 15 جلسه آموزش واژگان ضروری آیلتس
 • بیش از 100 جلسه دوره اسپیکینگ و تقویت لهجه

5- پکیج پرایم

اساطیرزبان برای آن دسته از زبان آموزانی که قصد خرید پکیج آموزش زبان انگیسی جامعی را دارند، پکیج جامع پرایم را تهیه کرده است و این پکیج شامل تمام دوره های اساطیر زبان میباشد. در این دوره شما در ابتدا 504 واژه مهم و ضروری زبان انگلیسی را آموزش میبینید و بعد به یادگیری گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته میپردازید و در ادامه برای تسلط بر مکالمه انگلیسی، آموزش های دوره مکالمه را دریافت میکنید و میتوانید مکالمه خود را هم در بخش آکادمیک و هم مکالمه محاوره و روزمره، تقویت کنید و علاوه بر این ها و با تکیه به این آموزش ها میتوانید خود را برای آزمون آیلتس به کمک دوره آیلتس آماده کنید.

در واقع شما با خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی پرایم میتوانید تمام آموزش های لازم برای تقویت زبان انگلیسی خود از پایه تا پیشرفته را دریافت کنید.

5- پکیج پرایم

پکیج رویال: خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی اساطیر

ویژگی های پکیج پرایم

 • دوره 504 واژه، منطبق بر کتاب 504
 • شامل دوره کامل زبان عمومی(گرامر)
 • شامل دوره کامل مکالمه (آکادمیک و محاوره)
 • دوره کامل آیلتس.

تفاوت بین نحوه یادگیری زبان دوم در بزرگسالان و کودکان

مسیر یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در بزرگسالان به خاطر تجربیات مختلف، ازجمله تجربه زیستی که بزرگسالان دارند با کودکان متفاوت است. این ویژگی میتواند در بعضی موارد مفید واقع شود و در مواردی نیز مفید نخواهد بود.

از آنجایی که کودکان با زبان مادری خود کمتر زیسته اند و نسبت به بزرگسالان راحت تر میتوانند زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد بگیرند. البته دو زبانه شدن کودک هم مانند بزرگسالان نکاتی دارد که میتوانید ار آن ها بهره ببرید.

علاوه بر این بزرگسالان با توجه به تجربه ای که از ارتباط و کارکرد زبان مادری خود دارند زبان دوم را کمی متفاوت تر از کودکان مینگرند و به دنبال جزئیات بیشتر برای فهم عمیق تر زبان دوم هستند زیرا علاوه بر یادگیری زبان دوم باید از بعضی عادت های زبانی خود کمتر استفاده کنند و درواقع آنها از انعطاف کمتری نسبت به کودکان برخوردار هستند.

چند تفاوت مهم و اساسی برای آموزش زبان دوم به بزرگسالان و کودکان به کمک خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی را در اینجا بیان میکنیم:

 • بزرگسالان اغلب سوال های زیادی میپرسند و میخواهند بدانند دلیل تدریس بعضی از درس ها چیست.
 • بزرگسالان نسبت به کودکان و نوجوانان زمان کمتری برای یادگیری و پرداختن به زبان دوم در خارج از کلاس دارند.
 • یادگیری زبان دوم در بزرگسالان دللایل مختلف دارد و آنها نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند که در کلاس ها شرکت میکنند.
 • بزرگسالان چون با هدف مشخصی به دنبال یادگیری زبان دوم هستند خود را بیشتر از کودکان و نوجوانان هدایت میکنند و به صورت خود خوان نیز ممکن از پیش بروند و از خرید پکیج زبان انگلیسی نیز استقبال کنند.

با توجه به موارد مطرح شده برای یادگیری زبان دوم در بزرگسالان ترفندهایی وجود دارد که اگر شما معلم آموزش آیلتس یا آموزش زبان انگلیسی مبتدی هستید، این ترفند ها به شما کمک خواهد کرد.

برای مطالعه بیشتر در مورد ترفند های یادگیری زبان دوم در بزرگسالان کلیک کنید.

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی

اینکه در چه سنی میتوان زبان انگلیسی یا بطور کلی زبان دوم را آموزش دید، یکی از چالش هایی است که امروزه مردم با آن در گیر هستند. باید بدانید به طور کلی نمیتوان بهترین سن برای یادگیری زبام دوم یا آموزش زبان انگلیسی را مشخص کرد. ولی تحقیقات نشان میدهد یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هر چه زودتر شروع شود، بهتر است.

امروزه داشتن مهارت زبان‌ انگلیسی به عنوان ابزار اصلی در ارتباطات بین‌المللی، یک ضرورت و یک نیاز به حساب می آید. این موضوع برای بیشتر مردم روشن است، اما همچنان این سوال مهم باقی مانده است: بهترین سن آموزش زبان انگلیسی چه زمانی است؟

بهترین سن برای شروع زبان انگلیسی

وقتی صحبت از یادگیری بهتر و مناسب ترین سن برای آموزش می شود، اغلب ذهن ما به سمت کودکان منحرف میشود و فکر میکنیم که بچه ها برای انجام این کار مناسب تر هستند. اما باید توجه کنید که همیشه ممکن است اینطور نباشد.

شروع کردن یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک بزرگسال میتواند مزایای بیشتری به همراه داشته باشد. زیرا بزرگسالان، معمولا با انگیزه و هدفمند به این سمت حرکت میکنند و راحت تر میتوانند به آموزش ها دسترسی پیدا کنند، مثلا با خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی میتوانند تمام آموزش های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

توجه کنید که به طور کلی، بازه های مختلفی از زندگی در یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای ما مزایای متفاوتی به همراه دارد.

 • به عنوان یک نوزاد، گوش ما برای شنیدن صداهای مختلف حساس تر عمل میکند.
 • به عنوان یک کودک نوپا، دقت ما در تقلید از لهجه‌های بومی و همچنین سرعت یادگیری لهجه ها فوق العاده است.
 • به عنوان یک بزرگسال، میتوانیم هدفمند تر آموزش ببینیم و زمان طولانی را صرف یادگیری زبان انگلیسی کنیم.

همچنین مهارت ها و دایره لغاتی که از زبان مادری به یاد داریم با افزایش سرعت یادگیری زبان به ما کمک میکند واژگان زبان انگلیسی را بهتر به حافظه بسپاریم.

پژوهشگران سال‌هاست بر روی دوره‌ای که در طی آن بچه ها موفق میشوند زبان دوم یا به طور کلی زبانی غیر از زبان مادری خود را یاد بگیرند بحث و تحقیق میکنند. به این دوره از رشد کودکان بهترین سن یادگیری زبان میگویند.

نظریاتی در مورد اینکه بهترین سن برای یادگیری زبان دوم، چه مقطعی از زندگی است وجود دارد. پژوهش های مختلف نتایج متفاوتی را نشان داده اند. برای مثال اخیرا یک مطالعه نشان می دهد که ۱۷ یا ۱۸ سالگی بهترین زمان برای یادگیری یک زبان خارجی در فرد است، که این زمان ۱۰ سال بیشتر از آنچه در مطالعات قبلی برآورد شده بود، است.

پس اگر احساس میکنید باید آموزش زبان انگلیسی از پایه را شروع کنید، بدن هیچ ترس و نگرانی با پکیج زبان انگلیسی یا ثبت نام در کلاس زبان در دسترس خود این کار را شروع کنید و مطمئن باشید با تلاش و پشتکار در زمانی کمتر از آنچه فکر میکنید زبان انگلیسی را یاد میگیرید و مسلط میشوید.

چقدر طول میکشد به زبان انگلیسی مسلط شویم؟

چقدر طول میکشد به زبان انگلیسی مسلط شویم؟

یک فرد مبتدی می تواند زبان انگلیسی را در یک سال یاد بگیرد. این بسیار سریع است، اگرچه به سرعت برخی از دوره هایی که به صورت خود آموز تهیه میکنید، مثل؛ خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی، نیست. به طور مشخص، یک سال میانگین مدت زمانی است که یک بزرگسال نیاز دارد تا به زبان انگلیسی به اندازه کافی مسلط شود، البته این در صورتی است که او به عنوان یک مبتدی شروع کند و حداقل ۵ ساعت در روز مطالعه کند. اما هر فرد با دیگری متفاوت است.

چقدر طول می کشد تا زبان انگلیسی را یاد بگیرید به موارد زیر بستگی دارد:

 • سطح فعلی انگلیسی شما
 • سطح زبان انگلیسی مورد نیاز شما (نکته: برای اکثر افراد سطح متوسط کافی است)
 • به کدام زبان ها صحبت می کنید
 • اگر در یک کشور انگلیسی زبان زندگی می کنید
 • چقدر درس میخونی
 • چقدر تمرین میکنی
 • چقدر در یادگیری زبان مهارت دارید
 • در کلاس حضوری شرکت میکنید یا با خرید پکیج زبان انگلیسی مطالب را فرا میگیرید

بهترین راه برای تخمین اینکه چقدر طول می کشد تا شخصی زبان انگلیسی را یاد بگیرید، این است که مجموع تعداد ساعاتی را که باید طی کنید را محاسبه کنید. هر فرد از یک سطحی شروع میکند و بسته به نیازی که دارد میخواهد به یک سطحی در زبان انگلیسی برسد.

برای اینکه بدانید سطح فعلی شما چقدر است، میتوانید در آزمون های تعیین سطح شرکت کنید و انگلیسی خود را تست کنید. این آزمون به شما نمره ای در مقیاس CEFR می دهد که دارای شش سطح از A1 تا C2 است.

تصمیم بگیرید که به چه سطحی از زبان انگلیسی نیاز دارید. اکثر افراد برای کار به زبان انگلیسی به سطح B2 نیاز دارند، اما این به شغل شما و کشوری که در آن مشغول به کار هستید نیز بستگی دارد. محاسبه کنید که چند ساعت طول می کشد تا از سطح زبان انگلیسی به سطح انگلیسی مورد نیاز خود برسید. در اینجا یک جدول کوچک برای مرجع وجود دارد:

تعداد ساعات آموزش سطح زبان انگلیسی

تعداد ساعات آموزش

سطح زبان انگلیسی

۷۰ ساعت

صفر تا A1

150 ساعت

A1 تا A2

300 ساعت

A2 تا B1

200 ساعت

B1 تا B2

200 ساعت

B2 تا C1

200 ساعت

C1 تا C2

بنابراین اگر در حال آموزش زبان انگلیسی مبتدی هستید و باید به سطح B2 برسید، ۷۰ + ۱۵۰ + ۳۰۰ + ۲۰۰ = ۷۲۰ ساعت آموزش است. اگر فقط به یک زبان صحبت می کنید و این زبان کاملاً متفاوت از انگلیسی است (به عنوان مثال چینی، عربی، ژاپنی، کره ای) ۵۰٪ دیگر به این تخمین ها اضافه کنید.

کل ساعت ها را به روز تقسیم کنید تا ببینید چقدر طول می کشد تا انگلیسی یاد بگیرید. در مثال بالا، شرکت در کلاس زبان انگلیسی به مدت ۱ ساعت در هفته، برای یادگیری زبان انگلیسی به ۷۲۰ هفته یا تقریبا ۱۴ سال زمان نیاز دارید! با این حال، با پکیج زبان انگلیسی مورد نیاز خود و دیدن آموزش ها به مدت ۵ ساعت یا درس در روز به اضافه ۲ ساعت بیشتر مطالعه و تمرین شرکت کنید، یادگیری زبان انگلیسی فقط ۱۰۲ روز طول می کشد. با فرض اینکه آخر هفته ها کلاس ندارید، این حدود ۶ ماه است.

امیدواریم این راهنمای مختصر به شما کمک کرده باشد که تخمینی تقریبی از مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید. و به یاد داشته باشید: هر چه زودتر شروع کنید، زودتر تمام می کنید.

روش های تفکر را به زبان انگلیسی بیاموزید!

۱) به هر چیزی که در اطرافتان است برچسب بزنید

هنگامی که در اتاق خود می نشینید، باید همه چیزهایی را که در آن هستند، مانند کامپیوتر، کمد، تخت، پنجره و سایر چیزهایی که در اتاق خود پیدا می کنید، نام ببرید. این تمرین به خانه شما محدود نمی شود، بلکه هر جا که می روید، باید همه چیز را در آنجا نام ببرید. دفتر، دانشگاه، مدرسه یا مکانی که در آن انگلیسی می خوانید.

شما باید از همه چیز اطراف خود آگاه باشید و معنای آن را در زبان انگلیسی بدانید.

۲) جملات ساده بنویسید

جملات ساده ای مانند «گرسنه ام»، «خسته ام» یا «در باز است، پنجره بسته است» را تصور کنید. شما باید جملات ساده زیادی بسازید و به تمرین آنها با خودتان ادامه دهید. شما با خرید دوره زبان انگلیسی میتوانید جملات پیچیده تر را هم به صورت خودآموز آموزش ببینید.
وقتی به مکانی جدید می روید، این تمرین را ادامه دهید، این تمرین به شما کمک می کند تا عبارات و کلمات زیادی را به خاطر بسپارید و این عبارات و کلمات همیشه در حافظه شما باقی می مانند. تسلط بر زبان انگلیسی فرصت های زیادی را در آینده برای شما باز خواهد کرد.

۳) آیا صحبت می کنید

حالا بیایید به گفتگو فکر کنیم. در حین انجام این کار، تصور کنید در حال صحبت با شخص دیگری هستید. سوال می پرسی و به جواب ها فکر می کنی. این یک راه عالی برای تمرین آنچه ممکن است در یک مکالمه واقعی بگویید و تمرین روش های تفکر به زبان انگلیسی است.
فرض کنید یک فرد خیالی از شما سوالی می پرسد: “نظر شما در مورد زبان انگلیسی امروز چیست؟” چه جوابی می دهید؟ مکالمه را تصور کنید و آن را در ذهن خود تمرین کنید. می توانید آن را با صدای بلند یا بی سر و صدا انجام دهید.

۴) هر یک از تنظیمات دستگاه یا برنامه را به انگلیسی تغییر دهید

چیزهای زیادی وجود دارد که روزانه در زندگی خود از آنها استفاده می کنید مانند: تلفن همراه، فیس بوک، لیست خرید و تقویم.

هر روز یکی را انتخاب کنید و تنظیمات را به انگلیسی تغییر دهید. شما باید عادت کنید که به زبان انگلیسی با آنها کار کنید و اگر در درک منوها یا کلمات خاصی مشکل دارید، آنها را ترجمه کنید تا معنی را بفهمید. شما می توانید برای عادت کردن به زبان انگلیسی از یک اپلیکیشن آموزش زبان نیز استفاده کنید تا علاوه بر یادگیری مباحث مختلف با زبان انگلیسی احاطه شوید و بهتر آن را یاد بگیرید.

۵) موقعیتی را به زبان انگلیسی در نظر بگیرید

به موقعیتی به زبان انگلیسی فکر کنید یکی از موقعیت ها یا فعالیت های خود را در طول روز انتخاب کنید و به زبان انگلیسی به آن فکر کنید. به عنوان مثال، برای خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی چه نکاتی را باید از فروشنده بپرسید و از چه کلماتی بهتر است استفاده کنید.
این وضعیت را از A تا Z، اما به زبان انگلیسی تصور کنید. چه چیزی بپوشیم، از چه وسیله نقلیه ای استفاده کنیم، از چه ویژگی های محصول مورد نظر سوال کنید، و غیره. این تمرین را روزانه با انتخاب موقعیت های مختلف تکرار کنید.

خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی و ابزارهای خودآموز

۵ تا از ابزارهای خودآموز انگلیسی

چگونه خودآموزی را شروع می کنید؟ ابتدا رسانه ای را پیدا کنید که با آن احساس راحتی کنید و در عین حال از آن لذت ببرید. مثلا خرید پکیج زبان انگلیسی میتواند روش مناسبی برای آموزش به صورت خودآموز باشد و در کنار پکیج زبان انگلیسی باید از از ابزارهای رایگان و در دستس نیز استفاده کنید.

از ابزارهای کمکی را که در زیر توضیح داده شده است، استفاده کنید:

۱- به موسیقی گوش دهید و تمام آهنگ ها را یاد بگیرید

همه عاشق موسیقی هستند. یکی از بهترین ابزارهای خودآموز انگلیسی همیشه این است که همراه با آهنگ های محبوب انگلیسی زبان تمرین کنید زیرا می توانید آنها را در هر جایی مثل ماشین، در راه، در زمان ورزش کردن و یا رفتن به مرکز خرید بشنوید. بهتر است به سبک های راک و رپ گوش دهید، زیرا شعر این آهنگ ها اغلب نامفهوم است یعنی یا خیلی سریع هستند یا شنیده می شوند در نتیجه گوش دادن به آهنگ های راک و پاپ تمرین خوبی برای تمرین مکالمه واقعی است.

۲- در مورد علاقه مندی های خود، ویدئو تماشا کنید.

این یک تمرین خوب برای درک مفاهیم و ارتباطات به زبان انگلیسی است. هدف شما از خرید دوره زبان انگلیسی، یادگیری و تسلط در زبان جدید است و تماشای مصاحبه ها و تورها و همچنین مستند ها باعث میشود شما به تسلط مورد نیاز خود دست پیدا کنید زیرا به شما کمک می کند تا با مکالمه (نحوه برقراری ارتباط با دیگران) به زبان انگلیسی آشنا شوید. لازم نیست مصاحبه یا ویدئویی که در حال مشاهده آن هستید یک مصاحبه رسمی باشد. شاید شما عاشق علم هستید و می خواهید در مورد یک نظریه ی جدید علمی و کاربرد آن برای ساخت ابزارهای جدید، بیشتر بدانید. چرا به فایل توضیح آن گوش نمی دهید؟

اگر به فیلم علاقه دارید، می توانید مصاحبه با بازیگران مورد علاقه خود را تماشا کنید. مهم نیست که در مصاحبه ها یا نقدهایی که تماشا می کنید تازه کار هستید، مهم این است که زبان انگلیسی واقعی را بشنوید و از آن یاد بگیرید و از آن به عنوان یکی از ابزارهای خودآموز انگلیسی در کنار خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

۳- فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را به زبان انگلیسی تماشا کنید

تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به زبان انگلیسی به صحبت کردن و یادگیری کلمات جدید زبان انگلیسی کمک می کند. شما با پکیج زبان انگلیسی کلمات زیادی را فرا میگیرید و با دیدن فیلم ها و ویدئوها آن کلمات را مرور و تثبیت میکیند. در این فیلم ها و برنامه ها می توانید به مکالمات بسیاری از افراد با استفاده از رایج ترین اشکال زبان انگلیسی گوش دهید. این به شما کمک می کند اصطلاحات و عبارات زبان انگلیسی و اصطلاحات رایج را یاد بگیرید و دایره لغات انگلیسی خود را افزایش دهید.

اگر در درک آنچه بازیگران می گویند مشکل دارید، ابتدا از زیرنویس استفاده کنید. وقتی با کلمات آشنا شدید، سعی کنید زیرنویس ها را حذف کنید و دانش انگلیسی خود را تست کنید. شما می توانید زبان انگلیسی را به کمک آموزش های رایگان دیالوگ محور ما نیز یاد بگیرید و فیلم های انگلیسی زبان را بهتر درک کنید.

پرکاربردترین زبان های دنیا

پرکاربردترین زبان های دنیا

در سراسر دنیا بیش از ۷۰۰۰ زبان مختلف وجود که عده ای به کمک آن ها با دیگر آدم ها ارتباط برقرار می کنند اما زبان هایی وجود دارد که به دلایل مختلف درحال حاضر به عنوان پرکاربردترین زبان های دنیا شناخته می شوند که در ادامه به بررسی عواملی می پردازیم که باعث می شود یک زبان پرکاربرد شناخته شود.

میزان گوینده ها

طبیعتا تعداد افرادی که به یک زبان صحبت می کنند در پرکاربرد شدن آن تاثیر قابل توجهی دارند پس می توان گفت اولین عامل برای کاربرد زیاد در یک زبان میزان گوینده ها به آن زبان است.

محل استفاده از آن زبان

عوامل جغرافیایی نیز از دیگر دلایل پرکاربرد شناخته شدن یک زبان هستند برای مثال کشورهایی که از لحاظ توریستی مورد توجه قرار می گیرند در نتیجه به پرکاربرد شدن زبان کشور نیز کمک می کنند چراکه تعداد افرادی که به آن زبان تسلط دارند و به دنبال آشنایی با آن هستند افزایش پیدا می کند.

میزان کاربرد

میزان کاربرد و استفاده مثبتی که یک زبان می تواند برای افراد داشته باشد نیز در لیست عوامل پرکاربرد شناخته شدن یک زبان قرار می گیرد چرا که برخی از زبان ها در دنیا وجود دارند که حتی اگر شما بر آن ها تسلط کافی داشته باشید، نمی توانید از آن ها در موقعیت های مختلف شغلی یا بین المللی استفاده کنید.

اهمیت و معرفی زبان های پرکاربرد

ممکن است برای شما این سوال پیش آید که آشنایی با این زبان ها ممکن است چه سودی برای شما داشته باشد؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است برای مثال هنگامی که شما می خواهید یک زبان جدید را برای یادگیری انتخاب کنید اینکه بتوانید چه استفاده ای از آن داشته باشید و یا بتوانید از آن برای موقعیت های شغلی و تحصیلی استفاده کنید بسیار به شما در مسیر انتخاب زبان دوم کمک خواهد کرد.

زبان انگلیسی

عنوان مهم ترین و پرکاربردترین زبان دنیا متعلق به زبان انگلیسی است که شما می توانید مسیر یادگیری آن را به کمک پکیج آموزش زبان انگلیسی اساطیر زبان شروع کنید. گوینده های غیربومی این زبان به حدود ۷۵۰ میلیون می رسد که این ارقام نسبت به تعداد تمام مردم در جهان، نشان دهده این است که استفاده از این زبان در میان مردم دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

شما می توانید با یاد گرفتن این زبان در حوزه های تجارت، فناوری و حتی گردشگری از فواید آن استفاده کنید چراکه می توان گفت بیشتر مردم در دنیا با این زبان آشنایی دارند و یا به دنبال یادگیری آن هستند، این زبان همچنین در مدارس بیشتر کشورها به عنوان زبان دوم به دانش آموزان آموزش داده می شود تا آن ها بتوانند در جوامع بین المللی به راحتی به کمک زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنند و نیاز های خود را برطرف کنند.

زبان ماندارین

در ابتدا بهتر است تاریخچه زبان ماندارین را بررسی کنیم که می توان گفت در حقیقت ماندارین یک زبان نیست بلکه مجموعه ای از لهجه های مختلف در زبان چینی است. افراد بومی که به زبان ماندارین صحبت می کنند در حدود ۹۱۸ میلیون هستند و حدود ۲۰۰ میلیون نفر دیگر از گویندگان این زبان را افراد غیر بومی تشکیل می دهند که اصالتا چینی نیستند اما برای رفع نیاز به این زبان و یادگیری آن نیاز دارند.

همانطور که در مردم برای زبان انگلیسی از پکیج آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند تا بتوانند پس از یادگیری این زبان به رفع نیاز خود به کمک انگلیسی بپردازند، افرادی در دنیا وجود دارند که برای رفع نیاز و حتی زندگی در چین و یا کشورهایی که از این زبان استفاده می کنند به دنبال یادگیری ماندارین و صحبت کردن به این زبان هستند.

ماندارین دومین زبان پرکاربرد در دنیا است و نکته جالب درباره این زبان این است که تقریبا تمام افرادی که با زبان چینی آشنایی داشته باشند می توانند متوجه مفهوم صحبت ها به زبان ماندارین بشوند و فقط تفاوت های جزئی در لهجه و گویش ها بین چینی و ماندارین وجود دارد.

زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی یکی دیگر از پرکاربردترین زبان های دنیا است که در سرتاسر دنیا طرفدار های زیادی دارد و حدود ۵۳۴ میلیون نفر به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. می توان گفت دلیل رواج پیدا کردن و پرکاربرد شدن این زبان، مهاجرت مردم اسپانیایی زبان در گذشته به آمریکا است. اسپانیایی در دنیای اینترنت به عنوان سومین زبان پرکاربرد شناخته می شود و بدین دلیل در لیست ما رتبه سوم را دریافت کرده است.

یکی از نکات جالب درباره زبان اسپانیایی این است که در آمریکا مشاغلی وجود دارد که لازمه استخدام شدن در آن ها آشنایی و تلسط بر زبان اسپانیایی است.

زبان فرانسوی

زبان فرانسوی

شما ممکن است افراد زیادی را تا به حال دیده باشید که به کلاس های آموزشی می روند تا زبان فرانسوی یاد بگیرند، حتی امروزه بیشتر اپلیکیشن های آموزش زبان نیز این زبان را آموزش می دهند و از آن پیشتیبانی می کنند. دلیل گسترش این زبان در دنیا استعمار فرانسه بر کشورهای مختلف دنیا است که باعث شده امروزه این زبان به عنوان یکی از زبان های رایج و پرکاربرد شناخته شود.

حدود ۲۹ کشور در دنیا امروزه به زبان فرانسوی سخن می گویند و فرانسوی در دنیا از محبوبیت بسیاری برخوردار است. زبان انگلیسی در دنیا به عنوان زبان تجارت شناخته می شود و جالب است که بدانید زبان فرانسوی امروزه در دنیا به عنوان زبان فرهنگ شناخته می شود و حدود ۷۷ میلیون نفر از گویندگان به این زبان بومی هستند و حدود ۲۰۳ میلیون نفر از افراد فرانسوی زبان را افراد غیر بومی تشکیل می دهند.

نکته جالب درباره این زبان این است که کشور های زیادی از این زبان به عنوان زبان دوم خود استفاده می کنند و در برخی از مدارس در کل دنیا این زبان به عنوان یکی از زبان های آموزشی به دانش آموزان آموزش داده می شود.

 

ادامه مطلب

سوالات متداول

دوره های اساطیر زبان مجموعا شامل چهار پکیج جامع زبان عمومی پرمیوم، 504 پرمیوم، مکالمه پرمیوم و آیلتس پرمیوم هست که صفر تا صد زبان انگلیسی را شامل می شود.

این پکیج ها از سطح پایه تا پیشرفته زبان را پوشش می دهد و زبان آموزان با هر دانشی از زبان انگلیسی میتوانند از این دوره ها استفاده کنند.


به شکل مجزا:
سطح پکیج عمومی پرمیوم: پایه تا پیشرفته

سطح پکیج 504 پرمیوم: پایه تا پیشرفته

سطح پکیج مکالمه پرمیوم: متوسط تا پیشرفته

سطح پکیج آیلتس پرمیوم: متوسط تا پیشرفته

به شکل مجزا:
زمان مطالعه پکیج عمومی پرمیوم:  2 تا 3 ماه

زمان مطالعه پکیج 504 پرمیوم:  1 تا 2 ماه

زمان مطالعه پکیج مکالمه پرمیوم:  2 تا 3 ماه

زمان مطالعه پکیج آیلتس پرمیوم:  3 تا 4 ماه

بله. یکی از ویژگی های متمایز پکیج اساطیر زبان رفع اشکال آنلاین و همیشگی می باشد. در حین مطالعه در صورت ایجاد سوال میتوانید با اساتید پشتیبان مجموعه در ارتباط باشید و همچنین به گروه پشتیبانی هم اضافه می شوید تا تمارین و تست های به روز رسانی شده را دریافت نمایید.

اساطیر زبان از سال 97 و از طریق پیج اینستاگرام تشکیل شد. اعضای اصلی این گروه استاد ارکاک به عنوان ارائه دهنده (دارای ایلتس 8.5 اکادمیک و مدرس رسمی ایلتس) و دکتر زاهدی به عنوان تولید کننده محتوا (دارای دکترای آموزش زبان انگلیسی) هستند.
پیج اینستاگرام اساطیر زبان در حال حاضر بیش از 500 هزار فالوور و کانال تلگرام اساطیر زبان 80 هزار ممبر دارد.

طبق برنامه اختصاصی روزانه که در تک تک دوره ها به شما داده می شود با متوسط ۳ ساعت مطالعه در روز در یک بازه ۸ تا ۹ ماه به تسلط کامل خواهید رسید.

طبق تحقیقات، یادگیری بین زمان 10 صبح تا 2 بعد از ظهر و سپس از ساعت 4 بعد از ظهر تا 10 شب که مغز در حالت اکتسب قرار دارد، بیشترین تاثیر را دارد.

تحقیقات نشان داده است که در بازه 4 صبح تا 7 صبح، یادگیری در کمترین میزان خود قرار دارد. اما برخی از افراد هستند که در بازه ی شب تا صبح بازدهی بیشتر و بهتری دارند اما تحقیقات به صورت کلی می گوید که ذهن در بازه 4 تا 7 صبح در کمترین میزان یادگیری و بازدهی قرار دارد.

به ترتیب زبان های اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی، عربی، چینی ماندارین، پرتغالی، روسی و فرانسوی از پر کاربرد ترین زبان ها در دنیا هستند که می توان برای یادگیری زبان دوم و یا زبانی برای پیشرفت در مقاطع کاری و تحصیلی به آن ها رجوع کرد.

طبق تحقیقات دانشگاه استنفرد، 480 ساعت تمرین برای تسلط اولیه بر زبان های گروه اول نیاز است. زبان های گروه اول که ساده ترین زبان ها هستند شامل زبان های فرانسوی، آلمانی، اندونزیایی، ایتالیایی، پرتغالی، رومانیایی، اسپانیایی و سواحیلی است.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

ویژگی های دوره 504 پریمیوم

 • 21 جلسه تدریس واژگان 504 منطبق بر کتاب مرجع 
 • تدریس بیش از 1000 جمله جدید برای یادگیری بهتر
 • تمارین اختصاصی برای تثبیت واژگان هر درس به همراه پاسخنامه

دریافت مشاوره رایگان

برای اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و مشاهده نمونه تدریس های پکیج خوداموز رویال، عدد یک را به تلگرام زیر ارسال کنید.