اپلیکیشن آموزش زبان اساطیر

اساطیرزبان با هدف یادگیری موثرتر و راحت تر، زبان انگلیسی تشکیل شده است و در این مسیر از تمام ابزارهای که بتواند به شما علاقه مندان کمک کند تا با لذت بیشتری زبان انگلیسی را آموزش ببینید، استفاده کرده است.
ما در کنار ارائه پکیج های آموزشی مختلف، به زبان آموزان اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ارائه میدهیم تا بتوانند با دسترسی سریع و همچنین به راحتی تمام آموزش ها را در تلفن همراه خود داشته باشند و از این آموزش ها استفاده کنند.

اپلیکیشن آموزش زبان اساطیر

اپلیکیشن اندروید : دانلود از طریق لینک مستقیم

وب اپلیکیشن ios : روی دکمه زیر کلیک کنید

بخش های پکیج پرایم در اپلیکیشن آموزش زبان

بخش 504 پریمیوم

 • آموزش ویدئویی کتاب 504 واژه ضروری زبان انگلیسی 
 • آموزش بیش از 1000 جمله برای یادگیری بهتر 
 • دریافت تمرین برای تثبیت واژه ها
 • دریافت پاسخ نامه کامل تمرین ها برای رفع اشکال
بخش ۵۰۴ رویال
بخش عمومی رویال

پکیج عمومی پریمیوم

 • آموزش زبان انگلیسی از پایه و تدریس واژه های مهم برای سطح پایه تا متوسط
 • تدریس گرامر زبان انگلیسی برای سطح متوسط تا پیشرفته
 • تدریس کلمات و اصطلاحات در زبان انگلیسی برای سطح متوسط تا پیشرفته
 • تدریس گرامر زبان انگلیسی از سطح متوسط تا پیشرفته

پکیج مکالمه پریمیوم

 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی در بخش آکادمیک
 • آموزش مکالمه به صورت محاوره و روزمره
 • آموزش اصطلاحات مهم و پرکاربرد در زبان انگلیسی
 • پخش کلیپ های کوتاه و مرتبط با آموزش ها
بخش مکالمه رویال
آموزش آیلتس

پکیج IELTS پریمیوم

 • آموزش آیلتس و مهارت نوشتن (writig)
 • آموزش تکنیک های خواندن (reading)
 • تدریس نکات مهم و ضروری مهارت مکالمه (speaking)
 • آموزش تکنیک های لازم برای تقویت مهارت شنیداری (listening)

پکیج پرایم اساطیر مناسب چه کسانی است؟

برای یادگیری زبان، امروز و فردا می کنید تا زمان کافی برای رفتن به کلاس زبان حضوری داشته باشید.

اگر قصد یادگیری خودآموز زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته را دارید و به دنبال یک پکیج جامع میگردید.

به دنبال یک برنامه جامع مطالعه هستید تا در کنار پکیج خودآموز زبان انگلیسی، طبق برنامه پیشرفت کنید.

معرفی بخش های پکیج پرایم

عمومی

یادگیری واژگان و گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته

آیلتس

یادگیری مهارت‌های مهم برای آزمون آیلتس

پکیج پرایم

یادگیری واژگان و گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته

مکالمه

یادگیری اصطلاحات مهم روزمره و مکالمه عامیانه و آکادمیک

504

یادگیری 504 واژه ضروری در یادگیری زبان انگلیسی منطبق بر کتاب 504

مدارک معتبر زبان انگلیسی

زبان انگلیسی در دنیای مدرن یک مهارت به حساب می آید و شما برای اینکه به دیگران نشان بدهید در این مهارت چه میزان توانایی دارید باید به کمک مدرک معتبر این کار را انجام بدهید.

از این جهت مدارک معتبرمختلف زبان انگلیسی وجود دارند که نشان دهنده میزان تسلط شما در زبان انگلیسی هستند. برای مثال امروزه دانشجویان زیادی وجود دارند که برای نشان دادن میزان توانایی خود در زبان انگلیسی در آزمون های مختلف شرکت میکنند تا بتوانند با دریافت مدرک مورد نظر مهارت زبان انگلیسی خود را برای استفاده از دانش کشور های دیگر ثابت کنند.

نکته مهم برای استفاده از مدارک معتبر زبان انگلیسی، مشخص کردن هدف و انتخاب آزمون زبان انگلیسی متناسب با هدف شماست. در زیر تعدادی از این مدارک معتبر زبان انگلیسی و کاربرد آنها آورده شده است.

انواع مدارک زبان انگلیسی

 زمانی که برای تحصیل در یک دانشگاه درخواست میدهید دانشگاه مورد نظر در بیشتر مواقع از شما یک مدرک معتبر زبان انگلیسی درخواست میکند. اگر هدف شما برای گرفتن مدرک زبان انگلیسی، تحصیل در یک دانشگاه است بهتر است در ابتدا مدرک مورد قبول دانشگاه مورد نظر را بررسی کنید و بعد اقدام به شرکت در آزمون مورد نظر کنید.

اینگونه هدفمند تر عمل کردید و و انرژی و زمان اضافی تلف نکردید. معمولا مدارک زیر مورد پذیرش دانشگاه های مختلف است:

 1. تافل (TOEFL)
 2. آیلتس (IELTS)
 3. آزمون زبان انگلیسی پیرسون: PTE Academic
 4. مدارک انگلیسی کمبریج

همچنین اگر هدف شما کسب تجربه کاری و بین المللی است میتوانید از مدارک دیگری مثل؛ TOEIC و BULATS برای نشان دادن مهارت زبان انگلیسی خود به کمپانی ها و شرکت ها استفاده کنید.

توجه داشته باشید برای گرفتن مدرک زبان انگلیسی و قبولی در آزمون های زبان انگلیسی، باید به سطح زبان انگلیسی خود توجه کنید زیرا سطح زبان انگلیسی شما مشخص میکند چه مقدار نیاز به تلاش و تمرین دارید. پس بهتر است هر چه زودتر یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

برای یادگیری زبان انگلیسی میتوانید از پکیج های خود آموز زبان انگلیسی اساطیر زبان شروع کنید:  خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی

اهمیت فراگیری زبان انگلیسی

اهمیت فراگیری زبان انگلیسی

یکی از ممهم ترین سوالاتی که ممکن است برای افراد درباره زبان انگلیسی پیش آید، این است که چرا یادگیری زبان انگلیسی امروزه تا این حد اهمیت پیدا کرده است که برای یادگیری آن تعداد زیادی اپلیکیشن آموزش زبان طراحی شده است؟ پاسخ این سوال مرتبط با رواج پیدا کردن زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی برای ارتباط برقرار کردن بین مردم جهان در مقاطع و شرایط مختلف است.

در حال حاضر حدود 60 کشور از انگلیسی به عنوان زبان رسمی خود استفاده می کنند و به همین دلیل امروزه زبان انگلیسی به عنوان یکی از رایج ترین زبان ها شناخته می شود و شما برای ارتباط برقرار کردن در جوامع بین المللی و حتی کارهای ساده ای مانند استفاده از وب سایت ها و گوشی های هوشمند خود نیازمند دانش زبان انگلیسی هستید.

افزایش انگیزه یادگیری زبان

 حالا که با اهمیت یادگیری زبان آشنا شده اید، وقت آن رسیده تا برای افزایش انگیزه شما در مسیر یادگیری که می توان گفت مسیر ساده ای نیست و سختی هایی دارد روش هایی موثر را به شما معرفی کنیم.

به خود باور داشته باشید

ممکن است شما تا به حال زبان آموزانی را دیده باشید که با وجود دانش قابل توجه در زبان انگلیسی، به دانش خود شک دارند و نمی توانند از آن استفاده کنند چرا که نگران اشتباه کردن هستند و به همین دلیل این زبان آموزان نمی توانند به درستی از مهارت های خود بهره ببرند. قدم اول در یادگیری موثر و مفید این است که شما به توانایی خود باور پیدا کنید و بهتر است به جای تمرکز بر ضعف های خود، بر نقاط قوت خود و توانایی های خود تمرکز کنید تا بتوانید در مسیر یادگیری قدم های مستحکم در جهت بهبود مهارت های خود بردارید.

یکی از مثال های کمبود اعتماد به نفس و عدم باور به خود در حوزه زبان انگلیسی مرتبط با مهارت مکالمه است چرا که تعداد قابل توجهی از زبان آموزان به دلیل باور نداشتن به دانش و توانایی خود نمی توانند به انگلیسی صحبت کنند و نگران این هستند که اشتباه کنند. ممکن است دانش شما در بهترین سطح نباشد و نیاز به تمرین بیشتر داشته باشید اما برای اینکه شما بتوانید در مسیر بهبود مهارت های خود قدم بردارید بهتر است در قدم اول به خود باور داشته باشید.

خود را با دیگر زبان آموزان مقایسه نکنید

یکی از مهم ترین رفتارها برای حفظ انگیزه در مسیر یادگیری، مقایسه نکردن خود با دیگر زبان آموزان است چرا که اولین عامل موردنیاز برای مقایسه درست این است که زبان آموزان در یک شرایط و موقعیت قرار داشته باشند اما شما این را به خوبی می دانید که عواملی مانند مطالعه و تداوم تمرین و حتی روش مطالعه در زبان آموزان متفاوت است پس نتیجه نیز می تواند بسیار متفاوت باشد.

برای مثال ممکن است شما خود را با کسی مقایسه کنید که مدت زمان زیادی در مسیر یادگیری بوده و زمان قابل توجهی را با زبان انگلیسی در ارتباط بوده اما شما مدت کمی باشد که یادگیری را شروع کرده باشید.

در زمان خستگی قدم های کوچک بردارید

یادگیری زبان انگلیسی به کمک کلاس و پکیج های آموزشی و یا حتی اپلیکیشن آموزش زبان یک فرآیند ادامه دار است و یکی از مهم ترین نکات برای نتیجه گرفتن از مطالعات، تداوم در تمرین و مطالعه است. خسته شدن در مسیر یادگیری و حوصله تمرین و مطالعه نداشتن در مسیر های آموزشی امری طبیعی است که ممکن است برای زبان آموزان زیادی پیش آید اما نحوه برخورد با این حس اهمیت دارد و شما باید بتوانید این حس را کنترل کنید.

شما می توانید در زمان هایی که انرژی تمرین و مطالعه ندارید، به جای قطع کردن کامل این فرآیند آن را کوتاه کنید و برای مثال اگر شما در حالت کلی روزی دو ساعت را به مطالعه زبان انگلیسی اختصاص می دهید، در زمان خستگی نیم ساعت یا چهل و پنج دقیقه را صرف مطالعه کنید. در این صورت شما تداوم مطالعه و تمرین را از بین نبرده اید که این امر می تواند با نتیجه مثبتی که به همراه دارد برای شما انگیزه بیشتری نیز ایجاد کند.

شریط مطالعه پیدا کنید

شریک مطالعه پیدا کنید

داشتن یک شریط برای مطالعه و یادگیری می تواند تاثیر قابل توجهی بر میزان انگیزه شما و حتی نتیجه حاصل شده از مطالعه بگذارد چراکه شما می توانید مشکلات خود را با شریک مطالعه خود در میان بگذارید و حتی از بازخورد های او نیز استفاده کنید.

از دلایل اهمیت داشتن یک  شریک مطالعه می توان به این اشاره کرد که شما در مقابل دوست و یک فرد همسن و سال استرس کمتری خواهید داشت و می توانید با نگرانی کمتری مشکلات خود را با او در میان بگذارید و به همین دلیل مشکلات شما در زبان انگلیسی قابل تشخیص تر می شود و در ادامه شما می توانید تغییراتی در روند یادگیری خود برای مثال به  کمک اپلیکیشن آموزش زبان ایجاد کنید تا در جهت بهبود آن مشکلات قدم بردارید.

از زبان انگلیسی به صورت حداکثری استفاده کنید

یکی از روش هایی که می تواند باعث پیشرفت شما در زبان انگلیسی باشد، مکالمه به زبان انگلیسی است. شما برای اینکه بتوانید ذهن خود را به این زبان عادت دهید و مکالمه کنید، می توانید از کتاب های انگلیسی زبان، فیلم و سریال و حتی موسیقی انگلیسی زبان استفاده کنید تا ذهن شما به صورت کامل به این زبان عادت کند و به مرور زبان شما نتیجه قابل توجهی را در ادامه این روش خواهید دید.

یکی دیگر از روش هخایی که می تواند به شما برای یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی و حتی حفظ انگیزه کمک کند، فکر کردن به زبان انگلیسی است. شما می توانید افکاری که هرروزه در زندگی خود به سرتان می آید را به زبان انگلیسی تبدیل کنید، برای مثال اگر چیزی را در خیابان می بینید می توانید همان جمله را سعی کنید به زبان انگلیسی برگردانید و این امر به مرور زبان علاوه بر تاثیری که بر یادگیری شما می گذارد می تواند کمک قابل توجهی بر سطح مکالمه شما داشته باشد و حتی به دلیل پیشرفتی که شما شاهد آن خواهید بود با مرور زمان انگیزه بیشتری برای مطالعه و یادگیری خواهید داشت.

نکاتی برای یادگیری به کمک اپلیکیشن آموزش انگلیسی

همانطور که ممکن است تا به حال شنیده باشید، خرید اپلیکیشن زبان به بی اثر بودن معروف است، فرآیند یادگیری زبان به کمک اپلیکیشن فرآیندی خودآموز است. یادگیری به کمک روش خودآموز نیاز به برنامه ریزی و تعهد برای عمل به آن برنامه ها دارد. درصورتی که شما برنامه مشخصی نداشته باشید، طبیعتا پیشرفت سریع و قابل قبولی نخواهید داشت. در ادامه به بررسی نکاتی برای بهبود یادگیری به کمک اپلیکیشن خواهیم پرداخت.

1- برنامه داشته باشید

برنامه داشته باشید

یکی از مهم ترین عوامل برای بهبود یادگیری و البته در مسیر دانلود اپلیکیشن زبان، داشتن برنامه ای برای مطالعه است. در روش های خودآموز به دلیل نبود استاد و افرادی که تمرین ها و مطالعات شما را بررسی کنند، امکان فراموش کردن مباحث و یا ایراد در تلفظ و دیگر موارد بسیار بیشتر از روش های یادگیری به کمک کلاس های حضوری و تحت نظر اساتید است.

همانطور که ممکن است این جمله را زیاد شنیده باشید، زبان فرار است و درصورتی که شما مطالعه مداوم و یا مرور مباحث را نداشته باشید، امکان خطا بیشتر می شود. شما بهتر است در این برنامه مطالعه خود، زمان هایی را برای مرور مباحث قبلی داشته باشید تا علاوه بر یادگیری موضوعات جدید، موضوعات قبلی را فراموش نکنید.

2- تمرین داشته باشید

در فرآیند های یادگیری هر مبحثی به کمک هر روشی و یا حتی خرید اپلیکیشن زبان، فقط مطالعه کافی نیست. بلکه شما باید تمرین داشته باشید تا اطلاعاتی که فرا گرفته اید را در ذهن خود کامل ثبت کنید و روش های استفاده از آن ها را نیز یاد بگیرید. در مورد یادگیری زبان انگلیسی برای مثال، اینکه شما واژگان زیادی را بلد باشید خیلی نکته مثبتی است اما شما باید بدانید که در چه شرایط و جملاتی می توان از آن کلمات استفاده کرد که این امر فقط به کمک تمرین کردن امکان پذیر است. تمرین کردن مهارت هایی که می خواهید آن ها را تقویت کنید، اهمت بیشتری دارد و باید زمان مناسبی برای آن ها بگذارید. فراموش نکنید که تمرین کردن باید مداوم و مستمر باشد.

3- دریافت بازخورد

دریافت بازخورد

دریافت بازخورد برای هر روش یادگیری الزامی است که این امر درباره خرید اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی نیز صدق می کند. بهتر است خجالت و استرس خود را کنار بگذارید و سوال های خود را بپرسید تا بتوانید به کمک بازخورد هایی که دریافت می کنید، مسیر پیشرفت را بهتر طی کنید. این بازخورد ها می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید نیاز است بر روی کدام مهارت های چهارگانه زبان که عبارتند از رایتینگ، لیسنینگ، ریدینگ و اسپیکینگ تمرکز بیشتری داشته باشید و آن را تقویت کنید.

یکی از روش های بازخورد گرفتن، شرکت در آزمون های زبان است که می توانند بازخورد واضحی از سطح زبان و میزان تسلط شما بر روی موضوعات مختلف به شما ارائه کنند و سپس شما می توانید به راحتی تمرکز خود را بر موضوعاتی که نیاز به تقویت بیشتر دارند بگذارید و مسیر یادگیری خود را با نگرانی کمتری سپری کنید.

سرعت بخشیدن به یادگیری زبان انگلیسی

اگر میخواهید در زمان کمی به زبان انگلیسی مسلط شوید، باید سخت و هوشمندانه کار کنید. اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را در یادگیری زبان و در عین حال با کیفیت بالا داشته باشید، باید اسرار جمع‌آوری اطلاعات را با سرعت – و البته حفظ آن‌ها – بدانید.
برای شروع فرآیند غوطه ور شدن دانش، در اینجا ۱۱ نکته برای کمک به سرعت بخشیدن به یادگیری زبان انگلیسی شما بیان شده است.

۱) گیر کن!

دریغ نکن، فقط حرف بزن! هر چه بیشتر بنشینید و به آن فکر کنید، صحبت کردن برایتان دشوارتر می شود. اطمینان حاصل کنید که از هر فرصتی برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی استفاده می کنید. به تعداد دفعاتی که در کلاس انگلیسی خود کمک می کنید توجه کنید و سعی کنید دفعه بعد که می روید آن را دو برابر کنید. استفاده از اپلیکیشن زبان انگلیسی نیز به شما کمک میکند خارج از کلاس نیز وقت خود را با زبان سپری کنید.

۲) عذرخواهی نکنید

وقتی میگویید: «متاسفم، اما من انگلیسی صحبت نمی‌کنم»، در نا خودآگاه خود از اشتباه کردن می‌ترسید، و این را نباید بگید و تنها کافیه تلاش کنید و بعد از مدتی نتیجه آن را خواهید دید.

به یاد داشته باشید – شما در حال یادگیری هستید، و این به این معنی است که در ابتدا مجاز به اشتباه کردن یا ساختن جملات نصفه و نیمه هستید. به جای اینکه به سادگی بگویید انگلیسی صحبت نمی‌کنید و فرصت امتحان کردن را از بین ببرید، عباراتی مانند «متاسفم می‌توانی آن را تکرار کنی/آهسته‌تر/جور دیگری بگو؟»، «می‌توانید آن را توضیح دهید؟» ارائه دهید. یا “من انگلیسی نیستم، می توانید دوباره این را بگویید؟” موقعیت را به فرصتی دیگر برای تمرین تبدیل کنید. یا با استفاده از اپلیکیشن زبان انگلیسی تمرین خود را به کلاس محدود نکنید.

۳) در مسیر یادگیری از اشتباه کردن نترسید!

ترس مانعی در راه یادگیری است – و در عین حال مانعی غیرضروری است. اگر خودداری می کنید زیرا می ترسید مردم به شما بخندند، یا درک دستور زبان کاملی دارید اما در واقع نمی توانید یک مکالمه را انجام دهید، به سادگی پیشرفت خود را کند می کنید.

به یاد داشته باشید که مطلقاً همه کسانی که تا به حال زبانی را یاد گرفته اند، اشتباه می کنند، احساس احمقانه می کنند و فکر می کنند که به خوبی دیگران در کلاس نیستند. اشتباهات و خطاها همه فقط بخشی از فرآیندی است که برای یادگیری باید طی کنید. اگر می خواهید انگلیسی زبان خوبی باشید، باید تعداد زیادی از این اشتباهات را انجام دهید! استفاده از اپلیکیشن زبان انگلیسی باعث میشود علاوه بر تمرین کردن و تقویت مهارت خود از اشتباه کردن نترسید.

۴) تسلیم نشوید

مانند هر مهارت جدیدی که یاد می گیرید، زمانی فرا می رسد که می خواهید تسلیم شوید. هیچ کس به طور طبیعی انگلیسی زبان به دنیا نمی آید، زمانی که زبان اول او نیست، اما، مانند هر مهارت دیگری، هرچه بیشتر تمرین کنید، بهتر خواهید شد. خود را به عنوان یک ورزشکار در تمرین تصور کنید – اگر می خواهید از خط خارج شوید، باید ساعت های تمرین را انجام دهید.

۵) کلمه به کلمه را ترجمه نکنید

اگر تک تک کلماتی را که می شنوید به زبان مادری خود ترجمه می کنید، باز هم سرعت توسعه را کاهش می دهید. در عوض، روی کلماتی که قبلاً فهمیده‌اید تمرکز کنید و از همه سرنخ‌های متنی که در مکالمه اتفاق می‌افتد، از حرکات و حالات چهره گرفته تا تصاویر و اقدامات استفاده کنید.

۶) به همه چیز گوش دهید!

اگر فقط به مثال‌های فنی با ساختارهای دستوری دقیق گوش دهید یا سعی کنید به تنهایی به تک تک کلمات مسلط شوید، بهبود آن بسیار سخت‌تر خواهد بود.

از نظر یادگیری و حفظ، درک جملات و عبارات بسیار بهتر است زیرا این چیزی است که به شما تسلط می‌دهد. می‌توانید این کار را با گوش دادن به فیلم‌های انگلیسی، تلویزیون، کتاب‌های صوتی و رادیو انجام دهید – می‌توانید به جای یادگیری کتاب، درک درستی از مکالمه انگلیسی واقعی داشته باشید.

۷) یادداشت بردارید

یک دفترچه یادداشت همراه خود داشته باشید – یا از یک برنامه یادداشت در تلفن خود استفاده کنید – تا بتوانید هر عبارت ناشناخته ای را که می شنوید یادداشت کنید.

چه به این دلیل باشد که هنوز چیزی را متوجه نشده اید یا فکر می کنید این عبارت خوبی است که می خواهید دوباره استفاده کنید، یادداشت برداری به این معنی است که احتمال اینکه بعداً به خاطر بسپارید بسیار بیشتر است. شما می توانید اصطلاحات کاربردی که به کمک اپلیکیشن آموزش زبان یاد می گیرید را یادداشت کنید تا آن ها را فراموش نکنید و حتی بهتر آن ها را به خاطر بسپارید.

۸) برای خود اهداف تعیین کنید و اهداف روشنی داشته باشید

برای حفظ دیدگاه و باانگیزه ماندن، به خاطر داشته باشید که چرا در وهله اول انگلیسی را انتخاب کردید.

اهداف شما چیست؟ یعنی آیا می خواهید به زبان انگلیسی تحصیل کنید؟ آیا فقط می خواستید یک زبان جدید یاد بگیرید؟ آیا زمانی که به کشورهای انگلیسی زبان سفر می کنید کارها را راحت تر می کند؟ آیا میخواهید از اپلیکیشن زبان انگلیسی استفاده کنید؟

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست: در چه سنی آن را یاد گرفتید؟

برای من حدود ۹ بود؟ اما منظورم این است که تا به امروز واضح است که هنوز در حال یادگیری کلمات جدید هستم و در مواردی که ظاهرا اشتباه تلفظ کرده ام اصلاح می شوم.

۹) اگر روشی که استفاده میکنید خوب نیست، آن را عوض کنید!

وقتی با روش یادگیری خود جواب نمیگیرید، زمان آن است که تغییرات را در آغوش بگیرید. هر چه روش های بیشتری را بتوانید در تجربه یادگیری بگنجانید، سریعتر یاد خواهید گرفت. همه چیز را امتحان کنید: منابع یادگیری آنلاین، اپلیکیشن زبان انگلیسی، پادکست ها، رادیو دیجیتال، فیلم و تلویزیون، ربات های چت، گوش دادن به موسیقی انگلیسی – این لیست ادامه دارد!

۱۰) به یاد داشته باشید که نیازهای یادگیری شما فردی است

بله، شما به یک کتاب درسی نیاز دارید، اما لازم نیست از نظر مذهبی به آن پایبند باشید. ساختار کتاب درسی به سادگی تمام ابزار و پشتیبانی مورد نیاز شما را فراهم نخواهد کرد. کتاب‌های درسی رویکردی یک‌اندازه دارند که می‌تواند به‌عنوان یک منبع مفید مورد استفاده قرار گیرد، اما مهم است که یادگیری خود را بر اساس چیزهایی که باید بدانید ساختار دهید.

۱۱) و در نهایت… مثبت بمانید!

اگر مدام به خود می گویید خوب نیستید و نمی توانید انگلیسی صحبت کنید، واقعاً پیشرفت نخواهید کرد. این فرآیند یادگیری است. یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. اپلیکیشن زبان انگلیسی فقط کمک کننده است ولی انگیزه دهنده خود شما هستید.

منفی ها را بشناسید، مشکل را شناسایی کنید و به خودتان استراحت بدهید! می توانید تصدیق کنید که سخت است اما به خود بگویید که به تلاش خود ادامه دهید و مثبت بمانید. هر کسی می تواند با زمان و تلاش کافی زبان انگلیسی را یاد بگیرد – و این شامل شما نیز می شود!

 

فواید استفاده از اپلیکیشن آموزشی زبان و بازی

بازی یکی از مهم ترین اجزای کلاس درس است. آنها شامل فعالیت هایی هستند که دارای اهداف و قوانین در عین حال سرگرم کننده هستند. انجام بازی در کلاس درس مزایای زیادی دارد. دانش آموزان می توانند با انجام یک بازی آموزشی در یک گروه کوچک یا با یک شریک، مهارت های مهمی را تمرین کنند. بازی‌های کل کلاس وسیله‌ای عالی برای بررسی مهارت‌های یک زبان آموز در پایان ترم هستند. وقتی دانش‌آموزان به استراحت مغزی یا در حین استراحت داخلی نیاز دارند، بازی‌های اکشن کاملاً کار می‌کنند.

 بازی‌هایی را می‌توان برای انجام تکالیف در نظر گرفت تا تمرینی سرگرم‌کننده، جذاب و متمایز ارائه کند. به عنوان مثال استفاده از اپلیکیشن آموزش انگلیسی بدون اینترنت برای بازی در خانه مفید است. بازی ها را می توان در همه دروس و در تمام سطوح پایه بازی کرد. بازی ها در عین حال مفید هستند. در اینجا مزایای مهمی وجود دارد که باید از بازی ها در کلاس درس استفاده کنیم:

۱) بازی ها برای دانش آموزان انگیزه و جذاب است

انجام بازی در کلاس باعث افزایش انگیزه کلی می شود. بازی باعث میشود، دانش آموزان با انگیزه بیشتری به یادگیری بپردازند، توجه و مشارکت در وظایف تعیین شده نیز باعث افزایش یادگیری میشود. بازی ها به دانش آموزان کمک می کند تا بخشی از یک تیم شوند و همچنین مسئولیت یادگیری خود را بر عهده بگیرند. بازی کردن باعث ایجاد نگرش مثبت نسبت به یادگیری می شود. وقتی دانش آموزان شاد و درگیر هستند، رفتار کلاس بسیار بهبود می یابد. وقتی به بازی می‌رسند هیجان‌زده می‌شوند و حتی فراموش می‌کنند که در حال یادگیری هستند.

بنابراین، بازی‌ها همچنین می‌توانند ابزار مدیریت کلاس درس باشند و به ایجاد انگیزه در کلاس کمک کنند. بازی‌ها اغلب در ارتقای مشارکت دانش‌آموزان در درس مؤثرتر هستند. شرکت کنندگان در بازی ها انگیزه ذاتی برای برنده شدن دارند. این محرک باعث می‌شود که در طول فعالیت با درس و یادگیری هماهنگ شوند. بازی‌ها همچنین به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند که به‌جای اینکه صرفاً اطلاعات را در اختیارشان بگذارند و از آنها خواسته شود آن‌ها را حفظ کنند، به صورت عملی با مطالب ارتباط برقرار کنند.

استفاده از اپلیکیشن زبان یا بازی های آنلاین نیز به شما کمک میکند در زمان های اوقات فراغت در کنار بازی، لذت از یادگیری را نیز نجربه کنید.

در اینجا چند نمونه از بازی ها وجود دارد که در آن دانش آموزان باید خلاقیت به خرج دهند و برای برنده شدن از یکدیگر واکنش نشان دهند:

مسابقه شرح: دانش آموزان با نوشتن زیرنویس های شوخ و خنده دار برای یک تصویر به رقابت می پردازند تا یکدیگر را بخندانند.

آیا حقیقت دارد؟ دانش‌آموزان سعی می‌کنند با گفتن داستانی یکدیگر را گول بزنند و دیگران را دعوت کنند تا حدس بزنند که درست است یا ساختگی. این بازی‌ها به دانش‌آموزان شما این شانس را می‌دهد که از طنز و نبوغ در پاسخ‌های خود استفاده کنند و به آنها ارتباط به یاد ماندنی‌تری با زبان ایجاد کنند.

۲) بازی ها باعث افزایش یادگیری می شوند

دانش آموزان با انجام یک بازی خیلی بیشتر از انجام یک کاربرگ یاد می گیرند. دانش آموزان نه تنها محتوا را یاد می گیرند، بلکه مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی را نیز توسعه می دهند. دانش آموزان باید از شناخت ذهنی استفاده کنند زیرا آنها طیف وسیعی از استراتژی ها را در یک بازی به کار می گیرند. بازی‌های مورد علاقه بارها و بارها به دانش‌آموزان تمرین مهارت‌های مهمی را در حین تفریح آموزش میدهند، مثلا استفاده از اپلیکیشن زبان انگلیسی یا بازی های آنلاین به کودک شما کمک میکند به زبان علاقه مند شود.

از طریق بازی، دانش آموزان می توانند انواع مهارت های مهم را بیاموزند. مهارت‌های بی‌شماری وجود دارد که دانش‌آموزان می‌توانند از طریق بازی آن‌ها را پرورش دهند، مانند مهارت‌های تفکر انتقادی، خلاقیت، کار گروهی و روحیه ورزشی خوب.

علاوه بر این، بازی در کلاس همیشه سرگرم کننده است. هنگام انجام یک بازی، اندورفین تولید می شود که مغز را تحریک می کند و به دانش آموزان احساس سرخوشی می دهد. این احساس سرخوشی باعث ایجاد حس شادی و هیجان زیادی برای دانش آموزان در کلاس درس می شود و یک محیط یادگیری مثبت ایجاد می کند.

۳) از طریق بازی ها، دانش آموزان می توانند انواع مهارت های مهم را بیاموزند

مهارت‌های بی‌شماری وجود دارد که دانش‌آموزان می‌توانند از طریق بازی آن‌ها را پرورش دهند، مانند مهارت‌های تفکر انتقادی، خلاقیت، کار گروهی و روحیه ورزشی خوب. به عنوان مثال، با دانش آموزان من، حدس زدن کلمات یک مهارت بسیار مهم است. با انجام بازی‌های حدس کلمات، توانایی دانش‌آموزانم در استفاده از واژگان را به طور چشمگیری بهبود می‌بخشم. من عاشق تماشای خلاقیت دانش آموزانم در طول جلسات بازی ها هستم. همچنین با استفاده از اپلیکیشن زبان انگلیسی و بازی های آنلاین میتوانند این بازی ها را در خانه انجام دهند.

۴) بازی باعث می شود دانش آموزان استرس کمتری داشته باشند

پاسخ دادن به سوالات در یک کاربرگ یا تولید یک صفحه متن می تواند برای برخی از دانش آموزان بسیار دلهره آور و استرس زا باشد. همچنین می تواند درک منفی از محیط یادگیری دانش آموزان ایجاد کند. به‌عنوان جایگزینی برای کاربرگ‌ها، بازی‌ها می‌توانند به عنوان راهی کمتر استرس‌زا برای دانش‌آموزان برای نشان دادن دانش، مهارت و درک خود از یک موضوع استفاده شوند. استرس کمتر به دانش آموزان کمک می کند تا درک مثبت تری از محیط یادگیری خود داشته باشند و نشانه ای واقعی از یادگیری خود ارائه دهند. امورزه به دلیل استقبال گسترده از بازی های آنلاین، استفاده از اپلیکیشن زبان انگلیسی و بازی میتواند ابزار مفیدی برای یادگیری شود.

۵) بازی ها روش خوبی برای مرور درسی است که معلمان قبلاً به آن پرداخته اند

بازی‌های معروفی مانند «بازگشت به تخته» (که در آن دانش‌آموز با پشت به تخته می‌نشیند و باید کلمه نوشته شده روی آن را از سرنخ‌های هم‌تیمی‌های خود حدس بزند)، بازی حدس‌زنی Pictionary با الهام از حروف، و “مسابقه گروهی” (که در آن دانش آموزان در کلاس درس با یکدیگر مسابقه می دهند تا پاسخ سوال شما را روی تخته بنویسند) می تواند راه های موثری برای بررسی مجدد موضوع قبلی باشد. آنها به معلمان این امکان را می دهند که به دانش آموزان خود آنچه را که در درس قبلی پوشش داده شده است یادآوری کنند و به کسانی که غیبت کرده اند فرصتی برای جبران می دهند.

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

در این قسمت به بررسی بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای اندروید و آیفون می پردازیم.

Duolingo

اپلیکیشن Duolingo

Doulingo یک اپلیکیشن زبان انگلیسی برای آیفون است که نسخه اندروید نیز برای کاربران دارد. این برنامه یکی از محبوب ترین و بهترین اپلیکیشن ها برای آموزش و یادگیری زبان های مختلف از جمله زبان انگلیسی است. یکی از مشکلات این اپلیکیشن این است که زبان فارسی در دسته زبان های آن وجود ندارد و شما برای یادگیری زبان انگلیسی باید به زبان دیگری به غیر از فارسی، مثل عربی، آلمانی یا فرانسوی یا … تسلط داشته باشید.

آموزش این اپلیکیشن از مراحل ساده مانند یادگیری کلمات و عبارات ساده و روزمره شروع می شود و به مرور زمان به نسبت پیشرفت شما، درس های سنگین تر می شود و حتی شما وارد موضوعات دستور زبان و اصطلاحات می شوید. در این برنامه تمام پاسخ های شما به سوالات ذخیره می شود و در صورتی که شما به سوالی اشتباه پاسخ داده باشید، پس از مدتی دوباره سوالی درباره همان موضوع از شما پرسیده می شود تا شما مطمئن شوید مشکل شما حل شده است یا خیر.

مسیر های آموزشی Doulingo

یادگیری به کمک این اپلیکیشن آموزش انگلیسی برای آیفون در دو مسیر تعریف شده است.

مسیر اول: اولین مسیر این است که شما هیچ شناختی از زبان انگلیسی یا دیگر زبان های مورد نظر خود ندارید که مسیر آموزش شما از یادگیری حروف الفبا و برخی کلمات پایه شروع می شود.

مسیر دوم: مسیر دوم آموزشی که برای شما وجود دارد این است که شما تا حدودی به زبان انگلیسی آشنایی دارید و در ابتدا باید در یک آزمون تعیین سطح شرکت کنید و سپس بر ططبق نتیجه تعیین سطح شما، می توانید مسیر یادگیری را شروع کنید.

MemRise

memrise

ممرایز که یک اپلیکیشن آموزش انگلیسی برای آیفون است را می توان یک جایگزین برای کلاس های آموزشی زبان انگلیسی دانست. شما برای یادگیری زبان انگلیسی به کمک این برنامه فقط نیاز به یک گوشی هوشمند یا رایانه ای متصل به اینترنت دارید. پرکاربرد ترین دوره ها در ممرایز، دوره های مرتبط با یادگیری لغات در زبان انگلیسی است. در حقیقت ممرایز و دولینگو رقیب های یکدیگر هستند اما با این تفاوت که دولینگو بر روی جملات تمرکز بیشتری دارد اما این اپلیکیشن بر یادگیری لغات تمرکز بیشتری دارد.

یکی از نکات مثبت درباره استفاده از این اپلیکیشن این است که شما می توانید از کورس هایی که دیگر کاربران در این برنامه تولید کرده اند استفاده کنید. شما می توانید زبان مورد نظر خود را از بین 98 زبان زنده دنیا در این برنامه انتخاب کنید و از کورس های معروف آموزش زبان این اپلیکیشن می توان به 1100 واژه و 504 کلمه اشاره کرد. برخلاف دولینگو که زبان فارسی ندارد، شما می توانید برای شروع یادگیری زبان انگلیسی در ممرایز زبان مادری خود را فارسی انتخاب کنید ودر ادامه زبان خارجی مورد نظر خود را انتخاب کنید، کورس های قابل استفاده برای شما نمایش داده می شود و سپس شما می توانید مسیر یادگیری خود را شروع کنید.

Drop

اپلیکیشن drop

دراپ یک اپلیکیشن آموزشی است که در سال 2022 از طرف گوگل برگزیده شده است. زبان آموزان در سطوح مبتدی تا متوسط می توانند از این برنامه برای یادگیری زبان های مختلف استفاده کنند. دراپ جزو اپلیکیشن های نوآور در زمینه زبان انگلیسی است که ضروری ترین واژگان را در قالب جملات و عبارات روزمره به شما آموزش می دهد. یکی از نکات مثبت درباره این برنامه این است که آموزش به صورت تصویر محور است و به دلیل قوی تری بودن حافظه بصری انسان نسبت به حافظه نوشتاری، یادگیری با سرعت و کیفیت بهتری اتفاق می افتد.

مبنای کار این برنامه بازی و سرگرمی است و 45 زبان مختلف را پشتیبانی می کند. زبان های این برنامه فقط زبان های پرکاربرد مانند انگلیسی، فرانسوی و آلمانی نیست بلکه شما می توانید زبان هایی که مرسومیت کمتری دارند مانند چینی و کره ای را نیز توسط این اپلیکیشن آموزشی یاد بگیرید. نکته قابل توجه این برنامه این است که دراپ زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند و حتی کاربران می توانند زبان فارسی را به کمک این اپلیکیشن یاد بگیرند.

آموزش ها در این برنامه سطوح و دسته بندی های مختلفی دارد و پس از یادگیری شما، انواع سوالات مانند سوالات چند گزینه ای و جای خالی از شما پرسیده می شود تا درس ها بهتر برای شما جا بیافتد. دوره های آموزشی در دراپ روزانه 5 دقیقه ای هستند زیرا طراح این برنامه بر این معتقد است که یادگیری روزانه 5 دقیقه فرد را خسته نمی کند و اشتیاق به یادگیری را افزایش می دهد.

Babbel

اپلیکیشن آموزش زبان babbel

بابل اولین اپلیکیشن آموزش زبان در دنیا است و یکی از پیشگامان در عرصه آموزش های آنلاین است. این برنامه توسط شرکتی در آلمان طراحی شده و این شرکت مدعی است که بابل حدودا یک میلیون کاربر فعال دارد. این اپلیکیشن در سال 2008 فعالیت خود را شروع کرد و شما می توانید 14 زبان مختلف را به کمک این برنامه یاد بگیرید. دوره های یادگیری بابل به صورت روزانه بین 10 الی 15 دقیقه هستند و دروس بر اساس موضوع ها و موقعیت های مختلف طبقه بندی شده اند. این اپلیکیشن زبان بیش از 6000 دوره ی آموزشی با بیش از 60000 درس را به کاربران ارائه می کند و برای کاربران اندروید و ای او اس در دسترس قرار دارد.

دروس آموزشی در این اپلیکیشن توسط متخصصان آموزش زبان طراحی شده اما صدا گذاری ها توسط افراد محلی انجام شده و به کاربر حس موقعیت های واقعی زندگی را القا می کند. یکی از نکات مثبت درباره این برنامه این است که برای بخش اسپیکینگ، آموزش به صورت تعاملی است و تکنولوژی تشخیص صدا در این برنامه به شما کمک می کند تا عبارات را بهتر و درست تر تلفظ کنید. نکته دیگر درباره آموزش های بابل این است که عبارات و کلماتی که شما در طی دوره ها یاد گرفته اید در درس های بعدی مجددا برای شما ارائه می شود تا حافظه شما محک زده شود.

Hello English

اپلیکیشن Hello English

یکی از نکات مثبت درباره این دانلود اپلیکیشن زبان این است که زبان آموزان در تمام سطوح می توانند از آن استفاده کنند و نکته قابل توجه این است که برنامه هلو انگلیش تمرکز بر روی چهار مهارت زبان انگلیسی عبارتند از رایتینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و لیسنینگ دارد. اپلیکیشن Hello English از اندروید و IOS پشتیبانی می کند و یکی از بالاترین رتبه های گوگل استور و اپ استور را بدست آورده است.

می توان گفت که این برنامه تمرکز بالایی بر روی تقویت مهارت شنیداری و گفتاری در زبان انگلیسی دارد و رتبه 4.9 را از طرف زبان آموزانی که از آن استفاده کرده اند گرفته است. این اپلیکیشن آموزشی زبان نیازی به اینترنت ندارد و شما می توانید در هر زمان و مکانی از آن برای مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

از ویژگی های این برنامه می توان به قابلیت بازی و چت به زبان انگلیسی است، شما به کمک این برنامه می توانید از 10 هزار واژه پرکاربرد در زبان انگلیسی و 475 جلسه درسی به صورت تعاملی استفاده کنید. در بسیاری از برنامه های آموزش زبان انگلیسی، قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی وجود ندارد و زبان آموز باید زبان دیگری جز فارسی را برای یادگیری استفاده کند اما این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی می کند و زبان آموزان می توانند بدون نگرانی از این برنامه در جهت یادگیری و یا تقویت مهارت های زبان انگلیسی استفاده کنند.

EF Hello

اپلیکیشن آموزش زبان

این اپلیکیشن زبان برای زبان آموزان در تمام سطوح مناسب است و تقریبا تمام افرادی که علاقه به یادگیری زبان انگلیسی دارند می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند و مهارت های خود را تقویت کنند و همچنین اپلیکیشن EF Hello برای اندروید و ای او اس در دسترس است. برنامه EF Hello در بین کاربران از لحاظ مکالمه و چت یکی از بالاترین امتیاز ها را کسب و کرده که طبق امتیاز حدود 21 هزار نفر توانسته امتیاز 4.9 را کسب کند.

این اپلیکیشن توسط یک موسسه زبان کوچک ساخته شده اما از لحاظ آموزنده و کاربردی بودن، در مرتبه بالایی قرار دارد. یکی از نکات مثبت درباره این برنامه استفاده از علم هوش مصنوعی است، روند کار و آموزش این برنامه با دیگر اپلیکیشن های آموزش زبان مقداری متفاوت است زیرا زبان آموز می تواند به کمک سیستم هوش مصنوعی در این برنامه مکالمه خود را تقویت کند.

از ویژگی های قابل توجه این برنامه می توان به ارزیابی و امتیاز دهی به زبان آموزان، تمرین مطالب، تمرین تلفظ و مکالمه و همچنین دیکشنری اشاره کرد. این برنامه متاسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند و آموزش های شما نمی تواند به صورت فارسی باشد اما واژگان و عباراتی که در مسیر آموزش استفاده می شوند، ساده و کاربردی هستند پس در صورتی که شما تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید می تواند مسیر یادگیری را با این اپلیکیشن آموزش انگلیسی شروع کنید.

Preply

برنامه Preply

پریپلای یکی دیگر از برنامه هایی است که می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از آن استفاده کنید. این اپلیکیشن زبان نسخه های اندروید و IOS دارد اما متاسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. در این برنامه شما می توانید با معلم های متخصص در زمینه زبان ارتباط برقرار کنید و به کمک آن ها زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

انتخاب معلم خصوصی دست شما است، شما می توانید بر اساس عوامل مختلفی مانند کشور مبدا، حوزه تخصصی معلم، نظرات درباره معلم و هزینه معلم خصوصی خود را انتخاب کنید. در این برنامه از شما آزمون تعیین سطح گرفته می شود و سپس برای شما مشخص می شود که نیاز به چند جلسه آموزشی و چند ساعت مطالعه نیاز دارید.

در این برنامه قابلیت استفاده از دوره های آموزشی جامع و یا تمرکز بر مهارت های مختلف و یا واژگان وجود دارد پس شما می توانید وابسته به نیاز خود، آموزش را شروع کنید. نکته مثبتی که درباره این برنامه وجود دارد این است که زبان آموزان از همان جلسه اولی که آموزش را شروع می کنند، به زبان انگلیسی صحبت می کنند و این می تواند در تقویت مهارت های آن ها از جمله مکالمه تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.

نکته مثبت درباره یادگیری زبان انگلیسی به کمک این اپلیکیشن آموزش زبان این است که اگر شما مرتکب اشتباهی در جملات و گرامر خود شوید، در همان لحظه بازخورد دریافت می کنید و معلم شما علاوه بر اصلاح اشتباه شما، مبحث موردنظر را دوباره به شما آموزش می دهد تا مشکلات شما برطرف شود.

LingoDeer

اپلیکیشن آموزش زبان lingodeer

این برنامه هم از نسخه های اندروید و IOS پشتیبانی می کند و شما با هر گوشی همراهی می توانید آموزش خود را به کمک این اپلیکیشن آموزشی زبان شروع کنید. مباحث در این برنامه به گونه ای طراحی شده که می تواند زبان آموزان را از سطح مبتدی تا سطح متوسط همراهی کند.

این بدین معناست که اگر شما دانش بسیار کم و یا هیچ دانشی درباره زبان انگلیسی ندارید، باز هم می توانید از این برنامه برای یادگیری استفاده کنید. روش آموزشی این برنامه به کمک بازی، فیلم و یا پازل است که می تواند فرآیند یادگیری را برای زبان آموزان کم استرس تر و با تفریح بیشتری پیش ببرد.

تمرکز این برنامه در قسمت آموزش واژگان، به صورت آموزش در متن است که این امر می تواند به درک گرامر در کنار یادگیری واژه به زبان آموزان کمک کند. نکته ای که درمورد این اپلیکیشن وجود دارد این است که LingoDeer از دیگر برنامه های بازی محور دقیق تر است و به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. این برنامه بیشتر برای یادگیری زبان هایی مانند ژاپنی، چینی ماندارین و کره ای طراحی شده ولی می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی نیز از آن استفاده کنید. علاوه بر تمام ویژگی های این برنامه، شما می توانید مباحث آموزشی را چالشی تر و یا سفارشی کنید و آموزش را بر اساس نیاز خود بچینید و از آن استفاده کنید.

Mondly

mondly

 ماندلی یک اپلیکیشن آموزش زبان است که برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی در متقاضیان یادگیری زبان طراحی شده است. یکی از نکات مثبت درباره این برنامه وجود فناوری تشخیص گفتار است که به زبان آموزان کمک می کند تا تلفظ های صحیح را یاد بگیرند و درحقیقت مهارت گفتار آن ها را اصلاح می کند.

این برنامه بیشتر برای زبان آموزان مبتدی مناسب است و می توان گفت این برنامه یک ابزار عالی برای غلبه بر ترس زبان آموزان درباره صحبت کردن به زبان انگلیسی است. سطح آموزش این برنامه برای زبان آموزان در سطح متوسط ممکن آسان باشد و بازدهی دلخواه را نداشته باشد و در سال 2020 برنامه آموزشی ماندلی با عنوان بهترین کمک برای یادآوری عبارات خاص انتخاب شد.

یکی از قابلیت های جدیدی که این برنامه برای کاربران که طرح های پولی را تهیه کرده اند، اضافه کرده ابزاری است که آن ها می توانند با گوینده های مجازی به تمرین مکالمه زبان انگلیسی بپردازند و آن ها حتی می توانند از یک ربات برای چت کردن به زبان انگلیسی بپردازند و مهارت های خود را تقویت کنند.

پادکست  BBC

پادکست بی بی سی یکی از پر امتیاز ترین اپلیکیشن های آموزشی زبان انگلیسی است که دارای نسخه های اندروید و آی او اس برای کاربران مختلف است. یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی و تقویت مهارت های انگلیسی، گوش کردن به پادکست های انگلیسی زبان است که این برنامه از پادکست های مختلف برای آموزش زبان استفاده می کند.

شما در حین آموزش به کمک این برنامه، می توانید در حین گوش کردن به پادکست ها به متن های آن ها نیز به صورت رایگان دسترسی داشته باشید تا بتوانید بر روی مهارت شنیداری خود تمرکز کنید و آن را تقویت کنید. شما می توانید در زمان های استراحت خود و قبل از خواب زمانی را به پادکست گوش کردن اختصاص دهید و از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید.

Beelinguapp

Beelinguapp

شما آموزش های زبان انگلیسی به کمک این برنامه را می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن دریافت کنید که نسخه رایگان این برنامه برای بیشتر افراد کافی است و می توانند تا حد نیازشان مطالب آموزشی را دریافت کنند. این برنامه حاوی داستان های رایگان به زبان انگلیسی است که شما می توانید به ترجمه این داستان ها به چند زبان مختلف دسترسی داشته باشید.

یکی از بهترین روش ها برای یادگیری کلمات و عبارات در زبان انگلیسی، خواندن داستان به زبان انگلیسی است و شما می توانید در این برنامه متون را به کمک کلیپ های صوتی نیز بررسی کنید تا از تلفظ های درست این واژگان مطمئن شوید پس نیازی نیست که شما حتما متون را بخوانید، می توانید از فایل های صوتی این داستان های استفاده کنید و به مطالعه زبان انگلیسی بپردازید.

زبان آموزان با هر سطح دانشی از زبان انگلیسی می توانند از آموزش های این برنامه استفاده کنند و بر روی مهارت های خواندن و شنیداری خود کار کنید و آن ها را در مسیر یادگیری بهبود ببخشید.

ادامه مطلب

سوالات متداول

یکی از مشکلات افراد در استفاده  از اپلیکیشن های آموزش زبان، خودآموز بودن آن است زیرا اگر برنامه مشخصی نداشته باشید پیشرفت سریعی هم نخواهید داشت. برای رفع این مشکل مجموعه اساطیر یک برنامه جامع مطالعه برای شما تهیه کرده است و شما را در رسیدن به هدفتان همراهی میکند.

با استفاده از لینک های زیر میتوانید اپلیکیشن آموزش زبان اساطیر را دانلود کنید و از آموزش های رایگان آن استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

شما با تهیه ی هر کدام از پکیج های آموزش زبان اساطیر میتوانید به پکیج مورد نظر از طریق اپلیکیشن آموزش زبان هم  دسترسی داشته باشید.

خیر، برای استفاده از آموزش های موجود در اپلیکیشن آموزش زبان اساطیر بر روی تلفن همراه خود باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

بله، اپلیکیشن آموزش زبان قابل نصب روی تلفن های همراه اندروید و ios می باشد.

شما با دانلود و نصب اپلیکیشن زبان اساطیر میتوانید یک جلسه آموزش رایگان در هر دوره را مشاهده کنید و در صورت نیاز، در  دوره مورد نظر خود ثبتنام کنید.  

خیر، شما همزمان با خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی پرایم اساطیر، اپلیکیشن زبان انگلیسی اساطیر را هم دریافت میکنید تا به فایل های آموزشی بر روی تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید.

بله، شما با خرید پکیج آموزش زبان انگلیسی اساطیر علاوه بر دریافت اپلیکیشن، برنامه جامع مطالعه نیز دریافت میکنید تا در مسیر درست پیشرفت قرار بگیرید.

1. همراه داشتن کلاس در هر زمان و مکانی: یکی از مزایای مهم استفاده از اپلیکیشن اساطیر این است که بدون حمل کردن کتاب و جزوه، شما می توانید تمام آموزش ها را بدون هیچ زحمتی همراه خود داشته باشید
2. جلوگیری از هدر رفتن وقت: شما می توانید در زمان هایی مانند انتظار برای اتوبوس و مطب دکتر و … استفاده مفید داشته باشید و مطالب آموزشی را در این زمان ها مطالعه کنید.
3. آسانی و جذابیت: معمولا آموزش با ابزار های کمکی و چند رسانه ای باعث می شود یادگیری آسان تر و البته جذاب تر شود.
4. قبل از خواب، لغات جدید را مرور کنید: یکی از روش ها برای افزایش سرعت یادگیری، مرو مطالب قبل از خواب است که شما به کمک اپلیکیشن آموزش زبان اساطیر می توانید این کار را به آسانی انجام دهید و سرعت یادگیری خود را افزایش دهید.

1. بازی ها برای زبان آموزان ایجاد انگیزه می کند و جذاب و سرگرم کننده هستند
2. افزایش سرعت یادگیری
3. یادگیری انواع مهارت های مهم از طریق بازی
4. استرس کمتر برای زبان آموزان
5. مرور دروسی که قبل تر آموخته اند به کمک بازی ها

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

دریافت مشاوره رایگان

برای اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و مشاهده نمونه تدریس های پکیج خوداموز رویال، عدد یک را به تلگرام زیر ارسال کنید.